aromaterapeutický polštář pro pejska vel.XL tmavý

pšenice a heřmánek

Můžeme doručit do:
28/06/2024
jsem skladem
Kód: XL4TPH
920 Kč / ks 920 Kč / 1 ks

Aromaterapeutický polštář pro pejsky je ideální pro použití doma, při dlouhé jízdě autem, letadlem, do psí boudy, prostě všude, kde si Váš miláček chce odpočinout a relaxovat.
Lze ho je používat několika způsoby:
za studena, polštář dáme do igelitového sáčku a vložíme na chvíli do lednice, obilovina dobře a dlouho drží chlad, takže ideální v parném létě
za tepla, dáme na pekáček na 10 min do trouby. Obilovina dobře a dlouho drží teplo, takže naopak dobře poslouží k prohřátí tělíčka pejska v zimě
Naše patentované aromaterapeutické polštáře pro pejsky jsou navrženy tak, aby poskytly vašemu pejskovi, uklidňující místo, kde si odpočine. Každý povlak polštáře je vyroben z měkké 100% bavlny, která má certifikaci OEKO-TEX. Lze prát i žehlit. Vnitřek povlaku tvoří samotný aromaterapeutický polštář, rovněž z certifikované OEKO-TEX 100% bavlny, který má komory naplněné obilovinou a bylinkami. Švy jsou dvojitě prošité.

Aromaterapeutické polštáře pro pejsky vyrábíme v několika velikostech, tento je velikosti XL o rozměrech 88x60 cm a váze 1360 g. Bylinek je v něm tak akorát pro Vašeho miláčka, krásně voní, pomůže, ale nebude Vašemu pejskovi vadit.


Co aromaterapeutický polštářek umí?
- dokáže pejskovi zmírnit stres, třeba, když je doma sám
- dokáže pejska uklidnit a zmírnit tak jeho štěkání
- dokáže pejska stimulovat k odpočinku, třeba při dlouhých cestách
- dokáže u pejska regulovat napětí a strach, např. při střílení petard
- zlepšuje kvalitu spánku Vašeho pejska

Zpět do obchodu