Podmínky ochrany osobních údajů

Podmínky ochrany osobních údajů. V případě zpracování osobních údajů, které je založeno na souhlasu subjektů údajů pro účely zasílání   obchodních  sdělení  a pro účely  jiných aktivit  přímého marketingu internetového obchodníka.


1.  TOTOŽNOST A KONTAKTNÍ  ÚDAJE  SPRÁVCE
1.1.  Správcem  Vašich  osobních  údajů  je fyzická osoba Libor Josiek Ič: 17280702

název provozovny TO SI KOUPÍM
(dále jen „správce“).
1.2.  Kontaktní  údaje  správce  jsou  sídlo: Ostravská 127/33, Horní Těrlicko, 735 42

kontaktní adresa: TO SI KOUPÍM, Za Splavem č.ev.277, Karviná-Ráj, 734 01
1.3.  Správce nejmenoval pověřence pro ochranu osobních údajů


2.  ZÁKONNÝ  DŮVOD  ZPRACOVÁNÍ  OSOBNÍCH  ÚDAJŮ
2.1.  Zákonným důvodem  zpracování Vašich osobních údajů je Váš souhlas dávaný  tímto správci ve smyslu čl. 6 odst. 1 písm. a) Nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů)
(dále jen nařízení“).


3.  ÚČEL ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
3.1.  Účelem zpracování Vašich osobních údajů je zasílání daňových dokladů za koupi zboží, obchodních sdělení a činění jiných marketingových aktivit prodejce vůči Vaší osobě.
3.2.  Ze strany prodejce nedochází k automatickému individuálnímu rozhodování ve smyslu čl.22 nařízení.


4.  DOBA ULOŽENÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
4.1.  Doba, po kterou budou Vaše osobní údaje prodejcem uloženy, jsou 3 roky, nejdéle však do odvolání Vašeho souhlasu se zpracováním osobních údajů (pro tento účel zpracování).


5.  DALŠÍ PŘÍJEMCI OSOBNÍCH ÚDAJŮ
5.1.  Dalšími příjemci Vašich osobních údajů budou firmy Bohemiasoft s.r.o.(provozovatel eshopového systému Webareal), firma Unihost s.r.o. (správceserverů) a firma Casablanca INT (provozovatel datového centra), HeurekaShopping   s.r.o.  (zpracování  emailu  pro  zasílání   emailového   dotazníku spokojenosti).


6.  PRÁVA SUBJEKTU ÚDAJŮ
6.1.  Za podmínek stanovených v nařízení máte právo požadovat od prodejce přístup k Vašim osobním údajům, právo na opravu nebo výmaz Vašich osobních údajů, popřípadě omezení jejich zpracování, právo vznést námitku proti zpracování Vašich osobních údajů, a dále právo na přenositelnost Vašich osobních údajů.
6.2.  Máte právo kdykoli odvolat souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů daný  správci. Tímto  však  není  dotčena  zákonnost  zpracování  Vašich osobních údajů před takovýmto odvoláním souhlasu. Váš souhlas se zpracováním osobních údajů můžete odvolat na emailu tosikoupim@seznam.cz
6.3.  Pokud byste se domníval(a), že zpracováním Vašich osobních údajů bylo porušeno či je porušováno nařízení, máte mimo jiné právo podat stížnost u dozorového úřadu.
6.4.  Nemáte povinnost osobní údaje poskytnout. Poskytnutí Vašich osobních údajů je nutným požadavkem pro uzavření a plnění smlouvy a bez poskytnutí Vašich osobních údajů není možné smlouvu uzavřít či ji ze strany prodejce splnit.


Tyto podmínky nabývají účinnosti dnem 25.6.2023

Zpět do obchodu